הצהרת נגישות

המרכז הקהילתי בית שאן רואה חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות ובשיפור השירות הניתן ללקוחות עם מוג־ בלות. לשם כך הושקעו משאבים רבים בהנגשת האתר, במטרה להקל על השימוש בו, וכן להפוך את שירותי המועצה לזמי־ נים יותר עבור אנשים עם מוגבלות.
על פי נתוני עמותת “נגישות ישראל”, כ-25-20 אחוז מאוכלוסיית ישראל נתקלים בקשיי נגישות לאינטרנט. הנגשת האתר נועדה אפוא לשפרו כך שיהיה זמין, ידידותי ונוח יותר לשימוש עבור אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, הנובעים בין היתר ממוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון או עיוורון צבעים, לקויות שמיעה וכן אוכלוסייה הנמנית על גיל הזהב.
אחריות הדפים באתר עומדים בתקן בדרגה AA. כלומר, עומדים בקריטריונים של נגישות לרמה AA, המפורטים בהנחיות הנגישות לאינטרנט: באנגלית: 2.0 )Web Content Accessibility Guidelines (WCAG נפתח בחלון חדש נפתח בחלון חדש בעברית: הנחיות לנגישות תכנים באינטרנט 2.0 WCAG נפתח בחלון חדש נפתח בחלון חדש
חשוב לציין, כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים או יכולות באתר שטרם הונגשו כדוגמת מסמכים בקובץ PDF ותמונות שהועלו לאתר לפני תחילת שנת 2015.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות. אחריות השימוש בתוכנה, ואופן היישום של התוכנה הינו באחריות צד ג’ מטעם המתנ”ס שביצע את תהליך הטמעת המוצר.
נגישות מבנה ושירות המתנ”ס נגיש לבעלי מוגבלות פיזית המתנדיים בכסא גלגלים ניתן לחנות בסמוך לכינסה ולהגיע אל דלפק הקבלה. במתנ”ס קיימת מעלית לכל הקומות והגישה לחדרים אפשרית. קיימים שירותי נכים נגישים בכל קומה.
ניתן לבקש את עזרת הצוות בכל ביקור במתנ”ס בעת מילוי טופס, רישום או רכישה וכן לתאם התאמות מיוחדות בזמן סביר לפני כל פעילות.
לבעלי לקות ראייה ניתן ליצור קשר טלפוני עם המזכירות לכל בעייה בטלפון 02-5913102. לבעלי לקות שמיעה ניתן ליצור קשר עם הואטספ של המתנ”ס בטלפון 052-8905577. ניתן לשלוח מייל בכל בקשה או סיוע בשירות, הנגשה וכן קבלה של פרסומים נגישים ומותאמים chen@mam.matnasim.co.il.
יצירת קשר אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות נשמח לקבל ממך הערות ובקשות,
הרשות תעשה ככל שביכולה במטרה להנגיש את האתר בצורה המיטבית ולענות לפניות בצורה המקצועית והמהירה ביותר.
ניתן לפנות לרכז הנגישות של מתנ”ס מעלה אדומים בכל שאלה בקשה או התאמות נגישות הן בשירות והן במבנה חן נח רגב 02-5913138 או במייל chen@mam.matnasim.co.il